Plecaki

Plecaki
Siatka
Lista
ADIDAS Originals Plecak z logo SZARY Plecaki Akcesoria PD0I2LFJR

PLN196,83 PLN383,94

Szaro-zielony plecak ADIDAS Originals. Zamykany na zamek. Z przodu nadrukowane logo na kieszeni zamykanej na zamek. Półokrągła rączka i regulowane szelki. W środku jedna komora ze wsuwaną kieszenią. 100% materiał ADIDAS Originals Plecak z logo SZARY Plecaki Akcesoria PD0I2LFJR..

Chloe Plecak 'Faye' CZARNY Plecaki Akcesoria 2RU3UHX5Q

PLN206,21 PLN406,99

Czarny plecak, model 'Faye' Chloé, rozmiar 'mini'. Wykonany z gładkiej skóry i zamszu. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Ozdobny, metalowy okrąg. Z przodu wytłoczone logo. Z boku dekoracyjny łańcuch. Z przodu wszyte zamki umożliwiające zwiększenie pojemno Warstwa zewnętrzna:skóra cielęcaWarstwa wewn..

Chloe Plecak 'Faye' CZERWONY Plecaki Akcesoria IVVMCDD4O

PLN213,06 PLN407,90

Czerwony plecak, model 'Faye' Chloé, rozmiar 'mini'. Wykonany z gładkiej skóry i zamszu. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Ozdobny, metalowy okrąg. Z przodu wytłoczone logo. Z boku dekoracyjny łańcuch. Z przodu wszyte zamki umożliwiające zwiększenie pojem Warstwa zewnętrzna:skóra cielęcaWarstwa wewn..

Chloe Plecak 'Faye' NEUTRALNY Plecaki Akcesoria 3G2BBO19W

PLN200,57 PLN404,97

Beżowy plecak, model 'Faye' Chloé, rozmiar 'mini'. Wykonany z cielęcej skóry i zamszu. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Z przodu wytłoczone logo. Po bokach zamki umożliwiające zwiększenie pojemności plecaka. Odpinana, półokrągła rączka. Odpinane, regulow Warstwa zewnętrzna:skóra cielęcazamszWarstwa..

Chloe Plecak 'Faye' NIEBIESKI Plecaki Akcesoria MQ5NXGOJO

PLN231,38 PLN407,92

Niebieski plecak, model 'Faye' Chloé. Wykonany z gładkiej skóry i zamszu. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Ozdobny, metalowy okrąg. Z przodu wytłoczone logo. Z boku dekoracyjny łańcuch. Z przodu wszyte zamki umożliwiające zwiększenie pojemności plecaka. Warstwa zewnętrzna: skóra cielęcaWarstwa wewn..

Chloe Plecak 'Faye' RÓŻOWY Plecaki Akcesoria OQS0T56AV

PLN199,49 PLN360,88

Różówy plecak, model 'Faye' Chloé, rozmiar 'mini'. Wykonany z gładkiej skóry i zamszu. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Ozdobny, metalowy okrąg. Z przodu wytłoczone logo. Z boku dekoracyjny łańcuch. Z przodu wszyte zamki umożliwiające zwiększenie pojemno Warstwa zewnętrzna:skóra cielęcaWarstwa wewn..

Chloe Plecak 'Faye' SZARY Plecaki Akcesoria VST6BNF2J

PLN218,42 PLN361,82

Szary plecak, model 'Faye' Chloé, rozmiar 'mini'. Wykonany z gładkiej skóry i zamszu. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Ozdobny, metalowy okrąg. Z przodu wytłoczone logo. Z boku dekoracyjny łańcuch. Z przodu wszyte zamki umożliwiające zwiększenie pojemnoś Warstwa zewnętrzna:skóra cielęcaWarstwa wewn..

Chloe Plecak z logo 'Faye' NIEBIESKI Plecaki Akcesoria I1Q2IABDC

PLN214,36 PLN394,00

Niebieski plecak z logo, model 'Faye' Chloé. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Ozdobiony okrągłym elementem oraz łańcuchem w kolorze złotym. Po bokach dwa suwaki. Odpinane szelki oraz pasek na ramię. Możliwość noszenia jako torba. Beżowa warstwa wewnętrzn Warstwa zewnętrzna:skóra cielęcaWarstwa wewn..

Diesel Plecak 'Le-Kiimy II' CZARNY Plecaki Akcesoria RBO95B6EJ

PLN213,40 PLN400,89

Czarny plecak, model 'Le-Kiimy II' Diesel. Wykonany z owczej oraz bydlęcej skóry. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Z przodu metalowe logo oraz dekoracyjne zamki. Trzy wsuwane kieszenie: dwie po bokach oraz jedna z tyłu. Półokrągła rączka. Odpinane szelki Warstwa zewnętrzna:75% skóra owcza25% skóra ..

Diesel Plecak 'Le-Kiimy II' RÓŻOWY Plecaki Akcesoria QVKEHTL48

PLN235,39 PLN400,99

Różowy plecak, model 'Le-Kiimy II' Diesel. Wykonany z owczej oraz bydlęcej skóry. Zamykany na magnetyczny zatrzask. Z przodu metalowe logo oraz dekoracyjne zamki. Trzy wsuwane kieszenie: dwie po bokach oraz jedna z tyłu. Półokrągła rączka. Odpinane szelki Warstwa zewnętrzna:75% skóra owcza25% skóra ..

Dsquared2 Plecak z naszywkami ZIELONY Plecaki Akcesoria 9QEM5NRHB

PLN233,65 PLN407,97

Zielony plecak Dsquared2. Zamykany na czarny zamek. Z przodu kieszeń zamykana na zamek, trzy kolorowe naszywki oraz nadrukowany napis w kolorze niebieskim. Półokrągła, czarna rączka i regulowane szelki. Wewnątrz jedna komora z kieszenią zamykaną na zamek. NylonPoliesterPoliuretan Dsquared2 Plecak z ..

EA7 Emporio Armani Plecak z nadrukiem NIEBIESKI Plecaki Akcesoria LLFZ6WA6B

PLN200,38 PLN373,80

Niebieski plecak EA7 Emporio Armani. Zapinany na zamek. Ozdobiony białym nadrukiem z logo. Z przodu kieszeń zamykana na zamek. Po bokach dwie wsuwane kieszenie z siatki. Półokrągła rączka. Szelki z możliwością regulacji długości. Wewnątrz trzy wsuwane kie 100% poliester EA7 Emporio Armani Plecak z n..

EA7 Emporio Armani Plecak z nadrukowanym logo CZARNY Plecaki Akcesoria 213MALXS9

PLN234,24 PLN368,93

Czarny plecak EA7 Emporio Armani. Zamykany na zamek. Ozdobiony nadrukowanym logo w kolorze białym. Z przodu kieszeń zamykana na zamek. Z tyłu regulowane szelki. Półokrągła rączka. Wewnątrz komora z dwiema wsuwanymi kieszeniami. PoliesterPoliuretan EA7 Emporio Armani Plecak z nadrukowanym logo CZARNY..

EA7 Emporio Armani Wzorzysty plecak z logo SZARY Plecaki Akcesoria QR4SVGBF8

PLN223,23 PLN399,97

Ciemnoszary, wzorzysty plecak EA7 Emporio Armani. Zapinany na zamek. Ozdobiony jasnoszarym nadrukiem z logo. Z przodu kieszeń zamykana na zamek. Po bokach dwie wsuwane kieszenie z siatki. Półokrągła rączka. Szelki z możliwością regulacji długości. Wewnątr 100% poliester EA7 Emporio Armani Wzorzysty ..

Fendi Plecak z naszywkami CZARNY Plecaki Akcesoria TOTZFZ862

PLN215,99 PLN394,81

Czarny plecak Fendi. Wykończony cielęcą skórą. Góra ściągana trokami. Ozdobiony kolorowymi naszywkami z logo. Dwie półokrągłe rączki. Podwójne szelki z możliwością regulacji długości. Z przodu kieszeń zamykana na zamek. Wewnątrz komora i wsuwana kieszeń. Warstwa zewnętrzna:poliamidżywicaskóra cielęc..

Givenchy Plecak z logo NIEBIESKI Plecaki Akcesoria 22H805KPQ

PLN235,13 PLN408,82

Niebieski plecak 'Givenchy'. Wykonany z cielęcej skóry. Zamykany na dwubiegunowy zamek. Z przodu kieszeń zamykana na zamek i metalowe logo. Regulowane szelki z charakterystycznym dla marki motywem gwiazdy. Warstwa wewnętrzna w kolorze czarnym. Wewnątrz je Warstwa zewnętrzna:skóra cielęcaWarstwa wewn..

J.W. Anderson Plecak z ozdobnym okręgiem CZARNY Plecaki Akcesoria HUBIWIDYM

PLN199,44 PLN393,98

Czarny plecak J.W. Anderson. Wykonany z zamszu i wykończony skórą. Zamykany na karabińczyk pod klapą i ściągany u góry trokami. Z boku kieszeń zamykana na zamek. Półokrągła rączka i regulowane szelki. Wewnątrz jedna komora ze wsuwaną kieszenią. Metalowe e Warstwa zewnętrzna:skóraWarstwa wewnętrzna:m..

Jimmy Choo Plecak 'Cassie' NEUTRALNY Plecaki Akcesoria LGFYS26VX

PLN204,19 PLN400,89

Beżowy plecak, model 'Cassie' Jimmy Choo. Wykonany ze skóry. Zamykany na zamek. Ozdobiony metalowymi elementami. Z przodu kieszeń zamykana na magnetyczny zatrzask i zamek. Półokrągła rączka. Szelki z możliwością regulacji długości. Wewnątrz komora i wsuwa Warstwa zewnętrzna:skóraWarstwa wewnętrzna:m..

Kenzo Plecak 'Kombo' z motywem oka NIEBIESKI Plecaki Akcesoria RB5WK27I5

PLN193,34 PLN364,91

Niebiesko-czarno-bordowy plecak, model 'Kombo' Kenzo. Zamykany na dwubiegunowy zamek z dekoracyjnymi zawieszkami. Ozdobiony perforacją oraz wypukłym logo i charakterystycznym dla marki motywem oka. Trzy kieszenie – dwie wsuwane i jedna zamykana na zamek. 100% poliester Kenzo Plecak 'Kombo' z motywem..

Kenzo Plecak 'Kombo' z motywem oka RÓŻOWY Plecaki Akcesoria XNO4JGDP7

PLN199,45 PLN399,81

Różowo-czarno-czerwony plecak, model 'Kombo' Kenzo. Zamykany na dwubiegunowy zamek z dekoracyjnymi zawieszkami. Ozdobiony perforacją oraz wypukłym logo i charakterystycznym dla marki motywem oka. Trzy kieszenie – dwie wsuwane i jedna zamykana na zamek. Z 100% poliester Kenzo Plecak 'Kombo' z motywem..

Wyświetlono: 1 do 20 z 61 (4 stron)
© 2018 krolowa-polski, Inc. All Rights Reserved.