Akcesoria - Willow Hand Made Torba Jeans Upcycling Karo2 Torebki Akcesoria X6SFZ7G2M

0 Opinii
  • Kod produktu: X6SFZ7G2M
  • Dostępność: W magazynie
PLN150,09 PLN211,80

Upcykling, podobnie jak recykling, ma na celu obniżenie zużycia surowców naturalnych oraz ilości powstających śmieci. Jednak z odpadów nie produkuje się np. papieru toaletowego, ale wysokiej jakości produkty użytkowe, a często też prawdziwe dzieła sztuki. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do recyklingu, przy upcyklingu zużycie energii obniża się do minimum, stawiając na techniki ręczne. To również przyczynia się do dbania o nasze środowisko.

W przypadku upcyklingu na pierwszym miejscu stawiana jest kreatywność i wyobraźnia. To właśnie dzięki nim powstają często niepowtarzalne i przy tym naprawdę piękne przedmioty. Nieważne, czy są to torby i torebki, dodatki do garderoby, biżuteria, akcesoria do domu,czy też obrazy i rzeźby. To swego rodzaju zabawa rozwijająca zdolności twórcze. Dzięki temu w zwykłej, niepotrzebnej już rzeczy możemy zobaczyć coś świeżego i unikalnego. Obecnie z idei upcyklingu korzystają również światowi designerzy!

Torba na ramię, uszyta z młodzieżowych spodni z kolorowego jeansu, na wysokiej jakości podszewce żakardowej pozyskanej z pozostałości przy produkcji odzieży. W środku kieszonka na suwak, odpinana na karabińczyk. Przez szlufki przeciagnięty paseczek z zaplecionego, bawełnianego sznurka w kolorze pistacjowo-amarantowym. Dodatkowo dwa chwosty z tego samego sznurka, doczepiane również na karabińczyk, które można wykorzystać jako breloki do kluczy. Z przodu i z tyłu po dwie kieszenie zewnętrzne. Rączki podwójne, uszyte z nogawek, wykończone

Willow Hand Made Torba Jeans Upcycling Karo2 Torebki Akcesoria X6SFZ7G2M

© 2019 krolowa-polski, Inc. All Rights Reserved.